kobi.sk

Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 €

EXPERT trávnikové hnojivo proti krtom 5 kg

EXPERT trávnikové hnojivo proti krtom 5 kg – profesionálne, granulované hnojivo na výživu trávnikov s preventívnym odpudzujúcim účinkom proti krtom

23,19 

Quantity
EXPERT trávnikové hnojivo proti krtom 5 kg je profesionálne, granulované hnojivo na výživu trávnikov s preventívnym odpudzujúcim účinkom proti krtom.  Hnojivo obsahuje základné živiny dusík, fosfor, draslík (NPK) vo vyváženom pomere. Zároveň obsahuje aj horčík, síru, železo a zeolit (prírodná hornina schopná viazať živiny a pozvolna ich  následne uvoľňovať).

Toto hnojivo je vhodné na hnojenie všetkých typov trávnikov, športových aj okrasných.

Zloženie:

15%N – 5%P2O5 – 7%K2O

Použitie:

Trávnik hnojíme 1x mesačne odporúčanou dávkou (na obale) v období od marca do septembra. Intenzívne zaťažovaný trávnik sa odporúča hnojiť každých 15 dní, pričom mesačnú dávku je v takom prípade nutné úmerne rozdeliť a aplikovať rovnomerne 2 až 3 dni po kosení. Hnojivo sa aplikuje na suchý trávnik rovnomerne, ideálne pomocou posypového vozíka.

Pri prekročení odporúčanej dávky hrozí poškodenie trávnika. Pre optimálnu výživu je potrebné vychádzať z pôdnej zásoby živín a aktuálnej potreby trávnika.

Hnojivo sa aplikuje rovnomerným rozhodením na trávnik. Po aplikácii hnojiva je vhodné plochu dostatočne zavlažiť. Hnojivo neaplikujte na dlažbu alebo iné povrchy, pretože obsahuje železo, ktoré ich môže poškodiť. Nespotrebované železo uzavrite najlepšie do nepriedušných nádob, aby nedošlo k výparu aromatických látok z hnojiva, ktoré odpudzujú krty. Mohlo by dôjsť k oslabeniu účinku.

Balenie: 5 kg

Hmotnosť 5 kg
Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “EXPERT trávnikové hnojivo proti krtom 5 kg”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore