kobi.sk

Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 €

Hoštické guáno z morských vtákov 1kg

Hoštické guáno z morských vtákov je čisto prírodná surovina, ktorá vznikla mineralizáciou vtáčieho trusu na pobrežiach Južnej Ameriky.

6,89 

Quantity
Hoštické guáno z morských vtákov je čisto prírodná surovina, ktorá vznikla mineralizáciou vtáčieho trusu na pobrežiach Južnej Ameriky.

Vzhľadom k svojmu zloženiu je po stáročia využívaná miestnymi obyvateľmi ako vynikajúce prírodné hnojivo. Granulovaná forma má výhodu dlhšej postupnej účinnosti, presného a rovnomerného dávkovania. Guáno poskytuje rastlinám potrebné živiny počas celého vegetačného obdobia vo forme, v ktorej sú živiny korenovým systémom dobre príjimané. Pretože sa jedna o prírodnú surovinu, nedochádza, pri správnom dávkovaní, k poškodeniu rastlín a zasoleniu pôdy.  Pôda si tak udržuje svoju vzdušnosť a úrodnosť. Zlepšenie vlastnosti hnojiva je dosiahnuté aj obsahom šupiek kakaových bôbov, ktoré majú obzvlášť priaznivý vplyv na hospodárenie s vodou.

Zloženie:

8% N + 4% P2O5 + 7% K2O

Použití:

Granulované guáno je určené pre široké použitie ako na záhrade, tak i v interiéri. Hodí sa na základné vyhnojenie pôdy na jar alebo na jeseň, ale aj na prihnojovanie rastlin v priebehu celého vegetačného obdobia.  Pri pestovaní balkónových alebo izbových rastlín ho môžeme aj zmiešať so substrátom.

Hmotnosť 1 kg

Hmotnosť 1 kg
Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hoštické guáno z morských vtákov 1kg”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore