kobi.sk

Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 €

Hoštické prírodné hnojivo na jahody 1 kg

Hoštické prírodné hnojivo na jahody obsahuje fermentovaný kravský a konský hnoj, drvenú a granulovanú rohovinu a prírodné guáno, pochádzajúce z trusu morských vtákov

6,39 

Quantity
Hoštické prírodné hnojivo na jahody obsahuje fermentovaný kravský a konský hnoj, drvenú a granulovanú rohovinu a prírodné guáno, pochádzajúce z trusu morských vtákov.

Jedná sa o čisto prírodný (organický) produkt, bez prídavku priemyselne vyrábaných zložiek. Hoštické prírodné hnojivo dodáva rastlinám nielen potrebné živiny, ale výrazne aktivuje pôdnu mikroflóru. Pre ďalšiu výživu rastlín odporúčame použiť kvapalnú formu Hoštického hnojiva s guánom.

Zloženie:

7% N + 2,5% P2O5 + 1% K2O + 0,5% MgO + 3% CaO

Tento produkt sa radí medzi prírodné hnojivá vyrobené výlučne z prírodných materiálov akými sú hnoj, rohovina, guáno, schránky kôrovcov a iných živočíchov, prírodná močovina, prípadne drvené, prírodné minerály.

Použitie:

Hnojenie vykonávame na začiatku vegetačného obdobia (na jar) v dávke 1 – 1,2 kg na 10 m² a v priebehu vegetačného obdobia (august) v dávke 0,8 – 1 kg na 10 m². Pri výsadbe jahôd (máj, jún) použijeme dávku 0,6 – 0,8 kg na 10 m².  Granule zapravíme do pôdy a dostatočne zalejeme vodou. V priebehu sezóny odporúčame používať príslušné kvapalné hnojivo.

Hmotnosť 1 kg

Hmotnosť 1 kg
Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hoštické prírodné hnojivo na jahody 1 kg”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore