kobi.sk

Doprava zadarmo pri nákupe nad 50 €

Prírodné tyčinkové hnojivo Hoštice 30 ks

Prírodné tyčinkové hnojivo Hoštice s guánom a mykorízou je ideálne na výživu rôznych druhov izbových a balkónových rastlín

2,89 

Quantity
Prírodné tyčinkové hnojivo Hoštice s guánom a mykorízou je ideálne na výživu rôznych druhov izbových a balkónových rastlín vrátane ovocia a zeleniny pestovaného v kvetináčoch. Ide o čisto prírodné hnojivo, ktoré sa uvoľňuje postupne, pričom dlhodobo a rovnomerne dodáva rastlinám potrebné živiny.

Mykoríza obsiahnutá v hnojivých tyčinkách sa postupne rozrastie a vytvorí s koreňovým systémom rastliny symbiotický vzťah, vďaka ktorému rastlina dokáže efektívnejšie hospodáriť s vodou. Výhodou hnojivých tyčiniek je jednoduchosť ich použitia, praktickosť a postupné uvoľňovanie živín. Rastlinám pomáhajú pri rozvoji koreňového systému a podporujú zdravý rast i bohatú násadu kvetov.

Zloženie:
10%N + 5%P2O5 + 6% K2P + 2%MgO

Použitie:
Stanovený počet tyčiniek (v závislosti na priemere kvetináča) jednoducho vtlačíme do substrátu a zalievame podľa potreby. V dobe hlavného vegetačného obdobia postup opakujeme po 2 mesiacoch. Mimo toto obdobie  (november – február) použijeme polovičnú dávku.

Výrobca

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Prírodné tyčinkové hnojivo Hoštice 30 ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore